PILNA AUTO APLĪMĒŠANA

Profesionāli aplīmējam jebkāda veida automašīnas ar vienkrāsainu, tekstūrainu, gaismu atstarojošu vai apdrukātu līmplēvi.
komercauto auto aplīmēšana Rīgā

PILNA AUTO APLĪMĒŠANA

Jums ir apnikusi sava auto krāsa, vai uzņēmumam mainījusies korporatīvā identitāte? Mainiet krāsu, izvēloties pilna auto aplīmēšanu! Tas ir populārs un pieejams veids, ko izmanto visā pasaulē, lai ne tikai mainītu Jūsu auto krāsu, bet arī uzlabotu tā vizuālo izskatu! Salīdzinoši ar auto pārkrāsošanu ir ierobežota toņu pieejamība, taču pilna auto aplīmēšana sniedz iespēju mainīt krāsu, kas vien vēlaties, vai kad rodas nepieciešamība un pēc līmplēves noņemšanas saglabāt Jūsu auto automašīnas sākotnējo izskatu.

KĀPĒC IZVELĒTIES PILNU AUTO APLĪMĒŠANU:

- Lieliski aizsargā auto krāsu
- Aizsargā jauna auto krāsu
-Aizsargā vecāka gada gājuma auto no korozijas, plaisām un citiem bojājumiem
- Iespēja mainīt auto krāsu atbilstoši Jūsu uzņēmuma korporatīvajām vadlīnijām
- Atgūstiet sava auto oriģinālo krāsu, kad vien vēlaties, tikai 4 stundas un Jūsu auto atkal ir standartkrāsā!

Mainiet auto krāsu atbilstoši vajadzībām, vai sezonai - izvēlieties pilnu auto aplīmēšanas pakalpojumu un mūsu komanda izdarīs labāko!

Idejas ģenerēšana

Idejas ģenerēšana, dizaina izveide sadarbībā ar dizaineri, dizaina saskaņošana 1-3 dizaina varianti, plēves nodošana drukai, plēves montāža.

AUTO APLĪMĒŠANA
AUTO NODOŠANA

OMEGA-SKINZ LĪMPLĒVES

Image

KAS IR OMEGA-SKINZ LĪMPLEVES?

Augstākās klases līmplēve, kas ražota Nīderlandē un paredzētas Jūsu auto aplīmēšanai! Omega-Skinz nav tikai parasta auto līmplēve, tas ir koncepts, stils un tēls, līdz pat mazākajām detaļām.  


OMEGA-SKINZ līmplēvi radījis cilvēks, kas daudzus gadus strādājis lielā auto limplēvju ražošanas uzņēmumā, un lieliski pārzina veiksmīgu ražošanas tehnoloģiju, kā rezultātā vairākus gadu garumā testējot dažādas autoplēves, izstrādājis savu!
Mūsu uzņēmums GOLDGROUP ir vienīgais OMEGA-SKINZ izplatītājs Baltijas valstīs un ir ne tikai  piedalījies ražotāja apmācībās, viesojies pašā ražotnē, bet arī piedalījies līmplēves ražošanā, tāpēc paši esam pārliecinājušies par tās izcelsmes valsti! Visai bieži šajā industrijā nākas saskarties ar to, ka plēve tiek ražota Ķīnā, taču mūsu uzņēmums viennozīmīgi garantē, to ka izcelsmes valsts ir Nīderlande! 

KĀ IZVĒLĒTIES UN IEGĀDĀTIES LĪMPLĒVI? 

www.omega-skinz.com mājaslapā Jums ir iespēja aplūkot reālās aplīmēto auto bildes, kas būtiski atvieglos līmplēves krāsas, veidu un citu faktoru izvēli! 

Jūs izdariet izvēli -mēs piegādājam!
Līmplēves iegādes process vienmēr ir ātrs un ērts, jo tās  tiek glabātas uz vietas Latvijas noliktavā, gadījumos, ja Jūsu izvēlētā plēve nav pieejama uzreiz, tā tiek atsūtīta 3 dienu laikā!
Image

Kāpēc mēs?

Gadiem ilga pieredze

Izmantojam augstas kvalitātes materiālus

Spējam būt mobīli un ātri pielāgoties situācījai

Darbu veicam atbildīgi

SAZINĀTIES AR

GOLD GROUP

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Vai pirms aplīmēšanas ir jānomazgā transportlīdzeklis?
. Transportlīdzekļos nedrīkst būt putekļi, dubļi, vasks, eļļa, aizsarglīdzekļi un citi līdzekļi, kas var novērst vinila saskari ar transportlīdzekļa virsmu uzstādīšanas laikā. Transportlīdzekļa virsmas temperatūrai jābūt vismaz 16 grādi siltam. 
Kā tiek noņemtas uzlīmes?
Vai vari līmēt uz auto ar krāsas skrāpējumiem vai rūsu?
Cik ilgi aizņem pilna auto aplīmēšana?
Cik ilgi līmplēve kalpos?
Cik apmēram izmaksās automašinas nolīmēšana?

Sadarbības partneri

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Adrese

SIA "LG Marketing"

REĢ. Nr.: 40103849281

ADRESE: Dārzaugļu 6-3, Rīga, LV-1012

 

Kontakti
 

Telefons: +371 28232333

E-pasts: info@goldgroup.lv

 

 

© Copyright 2023 Webone Latvia. All Rights Reserved.